hakkımızda

1997 yılında Bodrum'da seyahat acentası olarak kurulan Akustik,  günümüzde Bodrum'un yanısıra İzmir ve Antalya'da da  faaliyetlerini sürdürmektedir. Akustik'in sürekli genişlettiği  hizmet alanları arasında seyahat acentalığının yanısıra;  kapsamlı transfer hizmetleri, yer gezileri ve araç kiralama hizmetleri  yer almaktadır.

Akustik'i turizm ve iş dünyasında, farklı ve vazgeçilmez kılan en önemli özelliği; destek verdiği firmaların bir organizasyonda ihtiyaç duyabilecekleri hemen her isteği yerine getirebilmesi, güvenilir bir çözüm ortağı olmasıdır. Özellikle kongre, seminer, sempozyum, konferans, bayi teşvik gezileri, ürün lansmanı, kültür turları ve benzeri toplantılarda verdiği hizmetler sonucu Akustik'in "dürüst, güvenilir destekçi" kimliği ileri derecede olgunluğa ulaşmıştır. VIP hizmetler, bilet alım, otel-restoran-kulüp rezervasyonları, karşılama-uğurlama, otomobil-minibüs-otobüs ya da özel donanımlı araçlarla transferler, yabancı dillere hakim kokartlı rehberler ile kültür turları, karayolu veya deniz turları, macera-eğlence-hobi aktiviteleri, araç kiralama, lojistik destek ve güvenlik gibi hizmetleri de tek bir elden, tek bir sorumlu ile çözmenin avantaj ve rahatlığını sunar. 

Dikkatle planlanmış, prestijli, başarılı ve ses getiren bir çok organizasyon sonucunda takım çalışmasının önemi tüm Akustik kadrosu tarafından benimsenmiştir. Çağın olanakları, firmanın gücü ve tecrübesi ile ortaya çıkan müşteri memnuniyeti Akustik'i her geçen gün daha da güçlü bir yapıya kavuşturmaktadır. 

Bir turizm acentesi, bir halkla ilişkiler şirketi, bir reklam ajansı, bir organizatör, bir firma yetkilisi, bir cruise operatörü, bir site yöneticisi, bir aile babası veya yoldan geçen biri olun... Bizim olanaklarımızın, sizin yaratıcılığınızın el verdiği tüm projelerinizde hizmet vermek, Akustik Tourism Center farkını sizlere de göstermek için departmanlarımız her zaman hazır bekliyor....

sesi inceleyen bilim dalıdır

Akustik ile uğraşan bilimadamları, farklı nesnelerin  sesle ne şekilde etkilendiklerini araştırır. Zararlı yüksek seslerden insanları korumaya,  gürültüyü kontrol ederek azaltmaya, insanların duymak  istemediği sesleri engellemeye yöneliktir tüm çalışmalar. 
Yıllar süren özenli çalışmalardan sonra ortaya çıkar  iyi bir akustik yapı. İşte o akustik yapıdır konserleri,  tiyatro eserlerini, ayinleri, unutulmaz ve  tadına doyulmaz kılan... 

basında akustik

Akustik Tourism Center "En İyi Toplu Taşıma Firması" ödülüne layık görüldü...

DEVAM için TıKLAYıN

referanslarımız

  • "Bana ve çalışma arkadaşlarıma çok güzel bir hafta sonu yaşattığınız için sizlere teşekkürü borç bilirim.

  • “Havaalanından itibaren yanımızdan hiç ayrılmayan ve tüm isteklerimizi yerine getiren firmanıza teşekkür ederiz.

    Matt Smith, Doctor Who

444 0 848        Hizmette bir numara var